CRCW120647R0FKEA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 10 065
Datablad
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 48 144
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
Bourns Inc.
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
47 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tjock film