CRCW120610R0JNTA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 61 339
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 119 133
Datablad
Similar
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 741
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Uppgradering
YAGEO
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
I lager: 378
10 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW120610R0JNTA
DigiKeys produktnummer
CRCW120610R0JNTA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW120610R0JNTA
Beskrivning
RES SMD 10 OHM 5% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW120610R0JNTA Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)