CRCW080533K0JNEAHP är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 11 358
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 21 726
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
Uppgradering
Uppgradering
33 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
CRCW080533K0JNEAHP
DigiKeys produktnummer
541-CRCW080533K0JNEAHPTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-CRCW080533K0JNEAHPCT-ND - Remsbit (CT)
541-CRCW080533K0JNEAHPDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW080533K0JNEAHP
Beskrivning
RES SMD 33K OHM 5% 1/2W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW080533K0JNEAHP Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)