CRCW0805270RJNTA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 17 458
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 9 784
Datablad
Uppgradering
Direkt
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
I lager: 264
270 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW0805270RJNTA
DigiKeys produktnummer
CRCW0805270RJNTA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW0805270RJNTA
Beskrivning
RES SMD 270 OHM 5% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW0805270RJNTA Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)