CRCW060375R0JNEBC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 58 618
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
YAGEO
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Rohm Semiconductor
75 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Tjock film
CRCW060375R0JNEBC
DigiKeys produktnummer
CRCW060375R0JNEBC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW060375R0JNEBC
Beskrivning
RES 75 OHM 5% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW060375R0JNEBC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)