CAS06F75R0CT
DigiKeys produktnummer
4713-CAS06F75R0CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-CAS06F75R0CT-ND - Remsbit (CT)
4713-CAS06F75R0CTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CAS06F75R0CT
Beskrivning
ANTISULF RES0603 1% 75.0 OHM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
75 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Svavelhindrande, AEC-Q200 Tjock film
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)