CRCW06031K54FKEBC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 32 777
Datablad
YAGEO
YAGEO
KOA Speer Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
1.54 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipresistor 0603 (metrisk 1608) Tjock film
CRCW06031K54FKEBC
DigiKeys produktnummer
CRCW06031K54FKEBC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW06031K54FKEBC
Beskrivning
RES 1.54K OHM 1% 1/10W 0603
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW06031K54FKEBC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)