CMF65200K00FKEK11 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
I lager: 6
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
200 kOhms ±1% 1,5W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF65200K00FKEK11
DigiKeys produktnummer
CMF65200K00FKEK11-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF65200K00FKEK11
Beskrivning
RES 200K OHM 1.5W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF65200K00FKEK11 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)