CMF60200K00FKEB70 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
I lager: 41
I lager: 6
200 kOhms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF60200K00FKEB70
DigiKeys produktnummer
CMF60200K00FKEB70-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF60200K00FKEB70
Beskrivning
RES 200K OHM 1W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF60200K00FKEB70 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)