CMF6015K000FKR670 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
15 kOhms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6015K000FKR670
DigiKeys produktnummer
CMF6015K000FKR670-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6015K000FKR670
Beskrivning
RES 15K OHM 1W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6015K000FKR670 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)