CMF6015K000BERE har utgått och tillverkas inte längre.
Datablad
15 kOhms ±0,1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF6015K000BERE
DigiKeys produktnummer
CMF6015K000BERE-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF6015K000BERE
Beskrivning
RES 15K OHM 1W .1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF6015K000BERE Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)