CMF60121R00FKR6 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 241
121 Ohms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF60121R00FKR6
DigiKeys produktnummer
CMF60121R00FKR6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF60121R00FKR6
Beskrivning
RES 121 OHM 1W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF60121R00FKR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)