CMF60121R00FKEK64 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
I lager: 241
121 Ohms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF60121R00FKEK64
DigiKeys produktnummer
CMF60121R00FKEK64-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF60121R00FKEK64
Beskrivning
RES 121 OHM 1W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
31 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF60121R00FKEK64 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)