CMF55806R00BHR6 har utgått och tillverkas inte längre.
Datablad
806 Ohms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF55806R00BHR6
DigiKeys produktnummer
CMF55806R00BHR6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF55806R00BHR6
Beskrivning
RES 806 OHM 1/2W .1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF55806R00BHR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)