CMF55806R00BHEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
806 Ohms ±0,1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF55806R00BHEA
DigiKeys produktnummer
CMF55806R00BHEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF55806R00BHEA
Beskrivning
RES 806 OHM 1/2W .1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF55806R00BHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)