CMF5522R100FHBF70 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Similar
Stackpole Electronics Inc
22.1 Ohms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5522R100FHBF70
DigiKeys produktnummer
CMF5522R100FHBF70-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5522R100FHBF70
Beskrivning
RES 22.1 OHM 1/2W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5522R100FHBF70 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)