RNF12FTC22R1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Vishay Dale
I lager: 0
Vishay Dale
22.1 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, säkerhet Metallfilm
RNF12FTC22R1
DigiKeys produktnummer
RNF12FTC22R1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF12FTC22R1
Beskrivning
RES 22.1 OHM 1% 1/2W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNF12FTC22R1 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,108" x L 0,344" (2,75 x 8,75mm)