CMF5522R000JKR6 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
Similar
Stackpole Electronics Inc
22 Ohms ±5% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5522R000JKR6
DigiKeys produktnummer
CMF5522R000JKR6-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5522R000JKR6
Beskrivning
RES 22 OHM 1/2W 5% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5522R000JKR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)