CMF5522R000JKEA39 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
YAGEO
Similar
Stackpole Electronics Inc
22 Ohms ±5% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF5522R000JKEA39
DigiKeys produktnummer
CMF5522R000JKEA39-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF5522R000JKEA39
Beskrivning
RES 22 OHM 1/2W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF5522R000JKEA39 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)