CMF502K2600FKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 516
Stackpole Electronics Inc
2.26 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF502K2600FKEA
DigiKeys produktnummer
CMF502K2600FKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF502K2600FKEA
Beskrivning
RES 2.26K OHM 1/4W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF502K2600FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,065" x L 0,150" (1,65 x 3,81mm)