CMF502K2600FHEK är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Vishay Dale
I lager: 516
Datablad
2.26 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF502K2600FHEK
DigiKeys produktnummer
CMF502K2600FHEK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF502K2600FHEK
Beskrivning
RES 2.26K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF502K2600FHEK Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,065" x L 0,150" (1,65 x 3,81mm)