CMF0722R000GNEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
22 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF0722R000GNEA
DigiKeys produktnummer
CMF0722R000GNEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF0722R000GNEA
Beskrivning
RES 22 OHM 1/2W 2% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF0722R000GNEA Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)