CMF0722R000GKEK är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Parametrisk ekvivalent
Similar
Stackpole Electronics Inc
22 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF0722R000GKEK
DigiKeys produktnummer
CMF0722R000GKEK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF0722R000GKEK
Beskrivning
RES 22 OHM 1/2W 2% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF0722R000GKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)