RNF12GTD22R0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 0
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
22 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, säkerhet Metallfilm
RNF12GTD22R0
DigiKeys produktnummer
RNF12GTD22R0-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNF12GTD22R0
Beskrivning
RES 22 OHM 2% 1/2W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNF12GTD22R0 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,108" x L 0,344" (2,75 x 8,75mm)