CMF07220R00GKEB80 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 95
Datablad
Direkt
Uppgradering
I lager: 25
Parametrisk ekvivalent
220 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF07220R00GKEB80
DigiKeys produktnummer
CMF07220R00GKEB80-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF07220R00GKEB80
Beskrivning
RES 220 OHM 1/2W 2% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF07220R00GKEB80 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)