CMF55220R00FKEK är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Vishay Dale
I lager: 25
Datablad
I lager: 0
220 Ohms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF55220R00FKEK
DigiKeys produktnummer
CMF55220R00FKEK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF55220R00FKEK
Beskrivning
RES 220 OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF55220R00FKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)