CMF0710K000JKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 11 440
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
10 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF0710K000JKEA
DigiKeys produktnummer
CMF0710K000JKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF0710K000JKEA
Beskrivning
RES 10K OHM 1/2W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF0710K000JKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)