RNMF12FAD10K0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Vishay Dale
Direkt
Vishay Dale
Uppgradering
Uppgradering
10 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, säkerhet Metallfilm
RNMF12FAD10K0
DigiKeys produktnummer
RNMF12FAD10K0-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNMF12FAD10K0
Beskrivning
RES 10K OHM 1% 1/2W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNMF12FAD10K0 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, säkerhet
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,093" x L 0,250" (2,35 x 6,35mm)