01M1001JF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
NTC-termistorer 1k Kula
NTC-termistorer 1k Kula
Vishay Thermistors Electronic Simulation, Part 1: An Innovative Approach
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
01M1001JF
DigiKeys produktnummer
01M1001JF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
01M1001JF
Beskrivning
THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Resistanstolerans
±5%
Tillverkare
Vishay Dale
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Serie
Längd - ledarlängd
1,42" (36,00mm)
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Frihängande
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
Kula
Resistans i Ohm @ 25°C