PAT1206E8061BST1 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale Thin Film
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 11 029
Datablad
Direkt
Vishay Dale
Similar
TE Connectivity Passive Product
8.06 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm