FC0402E1000BST1 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TE Connectivity Passive Product
I lager: 242 613
Datablad
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Susumu
Susumu
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
100 Ohms ±0,1% 0,05W, 1/20W Chipresistor 0402 (metrisk 1005) RF, hög frekvens Tunnfilm