WYO472MCMDRYKR har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
I lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
4700 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
WYO472MCMDRYKR
DigiKeys produktnummer
WYO472MCMDRYKR-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
WYO472MCMDRYKR
Beskrivning
CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
WYO472MCMDRYKR Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,591" (15,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)