VY2392M43Y5US63V5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
3900 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY2392M43Y5US63V5
DigiKeys produktnummer
VY2392M43Y5US63V5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2392M43Y5US63V5
Beskrivning
CAP CER 3900PF 440VAC Y5U
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY2392M43Y5US63V5 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,433" diam. (11,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,591" (15,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)