C967U392MZWDBA7317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KEMET
I lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
3900 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C967U392MZWDBA7317
DigiKeys produktnummer
399-9530-3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C967U392MZWDBA7317
Beskrivning
CAP CER 3900PF 440VAC Y5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C967U392MZWDBA7317 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,512" diam. (13,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,295" (7,50mm)