VY2392M43Y5US63V0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 176
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Similar
KEMET
KEMET
3900 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY2392M43Y5US63V0
DigiKeys produktnummer
BC2707-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2392M43Y5US63V0
Beskrivning
CAP CER 3900PF 440VAC Y5U
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY2392M43Y5US63V0 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y2
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,433" diam. (11,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,591" (15,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)