VY2222M35Y5US6UL0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KEMET
I lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
2200 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY2222M35Y5US6UL0
DigiKeys produktnummer
VY2222M35Y5US6UL0-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY2222M35Y5US6UL0
Beskrivning
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY2222M35Y5US6UL0 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,354" diam. (9,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)