C901U222MZVDAA7317 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KEMET
I lager: 1 069
Datablad
Similar
I lager: 1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 440VAC Keramiska kondensatorer Y5V (F) Radial, skiva
C901U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C901U222MZVDAA7317
DigiKeys produktnummer
C901U222MZVDAA7317-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C901U222MZVDAA7317
Beskrivning
CAP CER 2200PF 440VAC Y5V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C901U222MZVDAA7317 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
0,276" diam. (7,00mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)