VY1332M59Y5UQ63L0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 15 393
Datablad
Direkt
I lager: 11 577
Datablad
3300 pF ±20% 760VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY1332M59Y5UQ63L0
DigiKeys produktnummer
VY1332M59Y5UQ63L0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY1332M59Y5UQ63L0
Beskrivning
CAP CER 3300PF 760VAC Y5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY1332M59Y5UQ63L0 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y1
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,591" diam. (15,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,748" (19,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)