VY1222M47Y5UQ6KL0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 1 759
Datablad
Direkt
I lager: 88 495
Datablad
Similar
Similar
KEMET
KEMET
I lager: 82
2200 pF ±20% 760VAC Keramiska kondensatorer Y5U (E) Radial, skiva
VY1222M47Y5UQ6KL0
DigiKeys produktnummer
VY1222M47Y5UQ6KL0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VY1222M47Y5UQ6KL0
Beskrivning
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VY1222M47Y5UQ6KL0 Modeller
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
X1, Y1
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial, skiva
Kapacitans
Storlek/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,630" (16,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,394" (10,00mm)