SFR16S0001509FA500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
15 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
SFR16S0001509FA500
DigiKeys produktnummer
SFR16S0001509FA500-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SFR16S0001509FA500
Beskrivning
RES 15 OHM 1/2W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,075" x L 0,138" (1,90 x 3,50mm)