NFR25H0004709JA100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 4 965
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Vishay Dale
Vishay Sfernice
Stackpole Electronics Inc
Bilden för NFR25H0004709JA100 är inte tillgänglig
NFR25H0004709JA100
DigiKeys produktnummer
56-NFR25H0004709JA100TB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NFR25H0004709JA100
Beskrivning
NFR25H 5% A1 47R
Detaljerad beskrivning
47 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Flamsäker, säkring, säkerhet Metallfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)