MRS16000C2262FC100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 95
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
I lager: 0
22.6 kOhms ±1% 0,4W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
MRS16000C2262FC100
DigiKeys produktnummer
MRS16000C2262FC100-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MRS16000C2262FC100
Beskrivning
RES 22.6K OHM 0.4W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Sammansättning
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,063" x L 0,142" (1,60 x 3,60mm)