MBA02040C2262FRP00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 95
Parametrisk ekvivalent
22.6 kOhms ±1% 0,4W Hålmonterade resistorer Axiell Automotive AEC-Q200 Metallfilm
MBA02040C2262FRP00
DigiKeys produktnummer
BC22.6KXTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBA02040C2262FRP00
Beskrivning
RES 22.6K OHM 0.4W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,063" x L 0,142" (1,60 x 3,60mm)