MBB02070C2053FC100 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Vishay Dale
Vishay Dale
205 kOhms ±1% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Automotive AEC-Q200 Metallfilm
MBB02070C2053FC100
DigiKeys produktnummer
MBB02070C2053FC100-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBB02070C2053FC100
Beskrivning
RES 205K OHM 0.6W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Tillv.
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)