MBB02070C2053DRP00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
205 kOhms ±0,5% 0,6W Hålmonterade resistorer Axiell Metallfilm
MBB02070C2053DRP00
DigiKeys produktnummer
MBB02070C2053DRP00-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBB02070C2053DRP00
Beskrivning
RES 205K OHM 0.6W 0.5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Effekt (Watt)
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,256" (2,50 x 6,50mm)