MAL215060102E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 970
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 1 267
Datablad
TDK
I lager: 8 561
1000 µF 35 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 8000tim vid 105°C
MAL215060102E3
DigiKeys produktnummer
MAL215060102E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL215060102E3
Beskrivning
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Tillv.
Klassificeringar
Förpackning
Bulk
Rippelström @ låg frekvens
1.268 A @ 100 Hz
Impedans
29 mOhms
Kapacitans
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
0,492" diam. (12,50mm)
Spänning - märkt
35 V
Höjd - monterad (max)
1,063" (27,00mm)
Livslängd @ temp.
8000tim vid 105°C
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-105°C