MAL214834222E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Uppgradering
Rubycon
Uppgradering
Rubycon
Panasonic Industry
I lager: 226
CORNELL DUBILIER KNOWLES
I lager: 721
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Würth Elektronik
Panasonic Industry
I lager: 62
I lager: 401
Chinsan (Elite)
I lager: 323
2200 µF 10 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapslad 2000tim vid 105°C
MAL214834222E3
DigiKeys produktnummer
MAL214834222E3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MAL214834222E3
Beskrivning
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Rippelström @ låg frekvens
750 mA @ 100 Hz
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Impedans
130 mOhms
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)
Kapacitans
Storlek/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,866" (22,00mm)
Spänning - märkt
10 V
Monteringstyp
Livslängd @ temp.
2000tim vid 105°C
Arbetstemperatur
-40°C-105°C