K331J15C0GH53H5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 9 854
Datablad
Direkt
TDK
I lager: 51
Murata Electronics
Murata Electronics
I lager: 986
330 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K331J15C0GH53H5
DigiKeys produktnummer
K331J15C0GH53H5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K331J15C0GH53H5
Beskrivning
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K331J15C0GH53H5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)