1C20C0G331J100B
DigiKeys produktnummer
1C20C0G331J100B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1C20C0G331J100B
Beskrivning
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 RAD
Detaljerad beskrivning
330 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
EDA-/CAD-modeller
1C20C0G331J100B Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,250" (6,35mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)