K224K20X7RH5WH5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
I lager: 0
TDK
I lager: 500
TDK
I lager: 450
I lager: 854
Murata Electronics
I lager: 90
Murata Electronics
0.22 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K224K20X7RH5WH5
DigiKeys produktnummer
K224K20X7RH5WH5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K224K20X7RH5WH5
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K224K20X7RH5WH5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,299" (7,60mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)